Beroepenvoorlichting Groningen - voor bovenbouw leerlingen havo/vwo uit de provincie Groningen
Algemeen Opgave Informatie leerlingen Informatie voorlichters Beroepenoverzicht Route


 

Welkom op de website van de Beroepenvoorlichting Groningen

Al bijna 30 jaar organiseren 16 scholen op 3 avonden een voorlichting over bijna 100 beroepen. Op de pagina beroepenoverzicht vind je een overzicht van al deze beroepen.

Een leerling kan gedurende drie avonden het CSG Augustinus bezoeken en per avond meerdere beroepen bezoeken. Elke avond begint de eerste ronde om 19.00 uur.

Voor alle voorlichtingen geldt, dat alleen bij voldoende plaats ook de ouders toegelaten worden.

Tot ziens op 18, 19 en 21 november!





De werkgroep richt zich op de volgende deelnemende scholen:

  • Alfacollege (VAVO)
  • Alletta Jacobscollege
  • CSG Augustinus
  • De Borgen
  • Eemsdeltacollege
  • Expeditie Noord
  • Gomaruscollege
  • Harens Lyceum
  • Hogelandcollege
  • Kamerlingh Onnes
  • Maartenscollege
  • Montessori Lyceum
  • Parcival College
  • Praediniusgymnasium
  • RSG te Ter Apel
  • Ubbo Emmius
  • H.N. Werkman Stadslyceum
  • H.N. Werkman Topsport Talent School
  • CSG Wessel Gansfort
  • Willem Lodewijkgymnasium



De Werkgroep bestaat uit de volgende decanen:
Hans Duursma Hogeland college h.duursma@hogeland.nl
Annelien Fikkers Parcival College afikkers@parcivalcollege.nl
Elke Mellema Werkmancollege e.mellema@o2g2.nl
Henk de Vries CSG Augustinus h.s.de.vries@csg.nl
Michelle Nekeman RSG De Borgen m.nekeman@rsgdeborgen.nl
Simone Heemstra Gomarus College cs.heemstra@gomaruscollege.nl
Jeanette Rijswijk Montessori Lyceum Groningen j.rijswijk@o2g2.nl
Gea Bakker CSG Augustinus g.bakker@csg.nl

De werkgroep gaat uit van de Kring Groningen van de Nederlandse Vereniging van Schooldecanen.